MSJ

Od roku 1987 prináša MSJ WORLD COOPERATION spol. s r.o. na slovenský trh funkčnosť, estetiku, pohodlie a dizajn. Kombináciou týchto prvkov vzniká luxusný a atraktívny celok.

Svojim klientom ponúkame kvalitné európske modely sedacích súprav a nábytku od svetových výrobcov z Fínska a Talianska, ktoré budú mať hodnotu aj pre ďalšie generácie.

Nadobudnuté skúsenosti nás posunuli vpred a patríme medzi poprednú obchodnú spoločnosť, ktorá premieňa Vaše predstavy na skutočnosť pri skvelej kvalite našich výrobkov.

Našim klientom ponúkame kvalitné a komplexné služby od poradenstva, architektonického návrhu, cez výber materiálov a jednotlivých modelov. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, podľa jeho požiadaviek a potrieb, čo je poslaním a cieľom spoločnosti MSJ WORLD COOPERATION spol. s r.o.

Dlhodobé pôsobenie našej spoločnosti na trhu, spoľahlivosť, dôveryhodnosť a záruka tej najvyššej kvality sú hodnoty, ktoré nám pomáhajú pri budovaní dobrých partnerských a obchodných vzťahov.

Tieto výsledky, ktoré sme dosiahli nás posunuli aj za hranice slovenského trhu a v roku 2018 sme začali expandovať na český trh. 

www.msj.sk

 

Vážení klienti, touto cestou Vás chceme informovať, že naše predajne v Bratislave, v Košiciach a vo Zvolene sú od dnes, t.j. 16. 03. 2020 do 29. 03. 2020 zatvorené na základe nariadenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

 


Ako sa k nám dostanete ?


Zadajte Vašu aktuálnu polohu a my Vám zobrazíme celú
cestu až priamo na parkovisko nášho centra.

Vaša aktuálna poloha (ulica, mesto)