Kúpeľne Ptáček

Kúpeľne PTÁČEK
 

Deň Geberit AquaClean 10.-11.9.
Den Geberit AquaClean 10. a 11. septembra 2016. Rodinný víkend na našom kúpeľňovom štúdiu
Geberit AquaClean – toaleta, ktorá vás očistí vodou.
Príďte na testovací víkend Geberit AquaClean a zažite tak pocit dokonalej čistoty na vlastnej koži. Akcia sa uskutoční 10. a 11. septembra v priestoroch nášho kúpeľňového štúdia PTÁČEK v OC Korzo, Bratislava. Hlavným programom bude prezentácia modernej toalety Geberit AquaClean s možnosťou testovacej zóny, ktorá bude dostupná počas celého septembra. V rámci testovacieho víkendu bude prebiehať súťaž o dve samotné toalety AquaClean, ktoré venovala do súťaže spoločnosť Geberit.
Súčasťou víkendu bude pripravený program pre deti, zábava, skákací hrad, občerstvenie a mnoho ďalšieho.
Príďte si celá rodina vyskúšať pocit dokonalej čistoty a prirodzenej sviežosti.
Tešíme sa na vás! 


navštívte naše špecializované kúpeľňové štúdio o rozlohe 1 000 m2. V 65 vzorových kúpeľňových kójach ponúkame nielen aktuálne trendy a novinky zo sveta kúpeľní, ale i najširší sortiment vo všetkých cenových úrovniach, s veľkým výberom domácich aj zahraničných značiek.
 

V našich štúdiách vám vždy pripravíme tú najlepšiu ponuku, presne na mieru vašim požiadavkám a možnostiam. Sme schopní pomôcť s projektom novej či rekonštrukcie existujúcej kúpeľne od 3D návrhu cez výber najvhodnejších zariaďovacích predmetov a príslušenstva až po drobné detaily, ako sú kúpeľňové doplnky.
 

Ponúkame kvalitné výrobky od našich a zahraničních dodávateľov, ako napr.: ACO, ALCA, APPIANI, BUTTERFLY, CATALANO, CENTURY, CIFRE, CONCEPT, CRISTINA, ČADIL, DŘEVOJAS, DURAVIT, EDEN, FRANKE, GEBERIT, GOZ METAL, GROHE, HANSA, HANSGROHE, HÜPPE, IDEAL STANDARD, IMOLA, INDA, JACUZZI, JADO, JAGA, JIKA, KALDEWEI, KERABEN, KERAMAG, KERMI, KEUCO, KLUDI, KOLO, KORADO, LASSELSBERGER, LAUFEN, LE BON, LEADER, MAPEI, MARAZZI, MONOCIBEC, NAXOS, ORAS, P.M.H., RAF, RAKO, RAVAK, RIHO, ROCA, ROLTECHNIK, SANJET, SANSWISS, SCHELL, SCHLÜTER, STONE PANEL, TOTO, TECE, TEIKO, UNIDRAIN, VIEGA, VILLEROY & BOCH, VOGUE či ZEHNDER.
 

Sieť našich štúdií nájdete po celej Slovenskej a Českej republike.

www.kupelne-ptacek.sk

 


Ako sa k nám dostanete ?


Zadajte Vašu aktuálnu polohu a my Vám zobrazíme celú
cestu až priamo na parkovisko nášho centra.

Vaša aktuálna poloha (ulica, mesto)