GG Tabak

Spoločnosť GG TABAK patrí medzi najvýznamnejšie obchodné spoločnosti na Slovensku a predstavuje najdôležitejšieho distribútora tabakových výrobkov a všeobecne výrobkov určených pre predaj prostredníctvom trafík a novinových stánkov.

Už viac ako 20 rokov pre svojich zákazníkov ponúka kompletný sortiment tabakových výrobkov a doplnkového sortimentu. Bez ohľadu na to, či ste konečný spotrebiteľ, živnostník, maloobchodný partner alebo veľkoobchodník, naša spoločnosť je pripravená poskytnúť Vám svoj sortiment prakticky kdekoľvek na Slovensku.

Využite naše služby veľkoobchodného a diskontného predaja, alebo nás navštívte v našej sieti špecializovaných predajní tabaku a doplnkového tovaru, ktorú neustále rozširujeme. Spolupracujeme s najvýznamnejšími obchodnými sieťami ako napr. Tesco Stores, Billa Slovakia, LIDL, Kaufland, COOP Jednota a ďalší.

Spoločnosť GG TABAK je od roku 2009 prítomná aj na Českom trhu kde v spolupráci s českou spoločnosťou PressMedia prevádzkuje špecializované trafiky napr. v obchodnej sieti LIDL ČR.


Ako sa k nám dostanete ?


Zadajte Vašu aktuálnu polohu a my Vám zobrazíme celú
cestu až priamo na parkovisko nášho centra.

Vaša aktuálna poloha (ulica, mesto)