O nás

Návšteva nášho Shopping Parku poteší detských návštevníkov a rodičov, ktorí si zariaďujú bývanie, či chatu. Kaviareň poskytne ľahko dostupné miesto na obchodné ivpriateľské posedenie, v kasíne prevetráte hlavu i peňaženku. V širokom okolí nenájdete tak šikovne situovanú trafiku a kvalitné potraviny, ako u nás. No a na svoje si prídu športovci a vyznávači hiphopu.

 

Nájdete nás na križovatke Ivánskej a Pestovateľskej v Bratislave. Ak prichádzate do Bratislavy po diaľnici D1 od Trnavy, je to exit smer Avion-IKEA. Po opustení diaľnice odbočíte doprava a po necelých sto metroch opäť doprava a ste u nás. Zo všetkých smerov je prístup k nám od Ivánskej cesty, oproti Avionu.

 

Shopping Park Korzo v Bratislave zastrešuje 27 predajní na ploche takmer 14 tisíc metrov štvorcových. K dispozícii 300 parkovacích miest a 12 vyhradených pre invalidov. Pohodlný prístup, pohodlné parkovanie a pohodlný nákup.

 

SP Korzo v číslach:


Začiatok výstavby: marec 2011
Otvorenie: január 2012
Predajná plocha: Takmer 14 tisíc metrov štvorcových
Obsadená plocha: 94 percent
Počet predajných jednotiek: 27


Celá energetika a protipožiarna vybavenosť je riadená počítačmi.
Kamerový systém obsluhujú pracovníci 24/7.
Tepelnú energiu čerpáme z obnoviteľných zdrojov – tepelné čerpadlo dodáva z hĺbky Zeme vodu s teplotou 45ºC a vykurovanie všetkých priestorov obstarávajú stropné panely.

 

Otváracie hodiny:
PO - PI - 09.00 - 19.00
SO - NE - 10.00 - 17.00
s výnimkou štátnych sviatkov. Jednotlivé prevádzky však môžu mať mierne upravené otváracie hodiny.


Ako sa k nám dostanete ?


Zadajte Vašu aktuálnu polohu a my Vám zobrazíme celú
cestu až priamo na parkovisko nášho centra.

Vaša aktuálna poloha (ulica, mesto)